Esimene eesti keele B1-taseme kursus

18. sept. 2022

Me ei oska täielikult sõnadesse panna, mida olnud nädal Manukoolis meile tähendas.

Eelmisel nädalal startis Manukoolis esimene eesti keele B1-taseme kursus. Noored vanuses 15-16 a. erinevatest Tallinna koolidest on valmis neli kuud kestval kursusel kaasa tegutsema, et kasvatada rääkimisjulgust ja saada kirjas enesekindlamaks.

Noorte suurim eesmärk on kahtlemata edu saavutamine põhikooli riigieksamil. Selleks aga on vaja üheskoos teha tööd ja entusiasmi selleks jätkub.

Oleme veendunud, et tulemuse saavutamine on sama tähtis kui protsess ise ja me pakume oma õppijatele parimaid võimalusi õppimiseks.

Ei leidnud sobivat kursust?

Kirjutage meile kontaktvormi kaudu ja edastage oma soov või küsimus.

Me vastame teile esimesel võimalusel ja püüame pakkuda teile teie soovidele ja vajadustele vastava õppevormi.