Tere tulemast MANUKOOLI !

Kes me oleme ja mida pakume

Oleme noor ja entusiastlik keeltekool Tallinna kesklinnas.

Meie juures saab õppida eesti, saksa ning inglise keelt.
Manukool keeltekooli pakutavad kursused vastavad õppijate vajadustele ja soovidele ning on paindlikud.
Keelekursuste sihtgruppideks on täiskasvanud ning noorukid.
Meie õpetajad on kvalifitseeritud ainealase kõrgharidusega spetsialistid.

Meie eesmärk

Manukool keeltekooli eesmärk on aidata kaasa täiskasvanute, kooliõpilaste ning noorsoo võõrkeelte oskuse paranemisele.

Hea keeleoskus annab võimaluse meie õppijatel määratleda oma koha maailma mitmekeelses kogukonnas, täiendada oma ametialaseid teadmisi, edukalt integreeruda Eesti ühiskonda või leida oma koht välismaa tööturul.

Kus tunnid toimuvad

Õppetöö toimub mugavas ja stiilses keeleklassis Tallinna kesklinnas aadressil Toompuiestee 17A ning veebi teel Teamsis.

Meie õpilased ja õpetajad elavad maailma eri paigus.
Leiame teile sobivaima võimaluse keelte õppimiseks ja pakume sõbralikku keskkonda, et te saaksite kiiresti ja efektiivselt saavutada püstitatud eesmärke.

Kursuste pikkus

Kursuste pikkus on erinev 60-120 akadeemilist tundi.

Aeg ajalt pakume ka intensiivseid lühikursusi.
Tavapäraselt tundidele lisandub kodutöö – see on eduka õppimise eeldus.
Ühe tunni pikkus on 45 minutit

Õppematerjalid ja metoodikad

Me järgime kommunikatiivse ja kognitiivse keeleõppe põhimõtteid.

Keelekursuste struktuur  on süsteemne, kuid tundub õppijatele pigem kerge ja lõbus ning tekitab neis huvi keelt õppida.
Individuaalne lähenemine võimaldab õppijal õpitavat keelt tajuda ja kasutada, toetades aktiivset keeleoskust.
Kõrge teadmiste taseme saavutamiseks me kasutame Eesti Vabariigi Haridusministeeriumi poolt tunnustatud Euroopa keeleõppe raamdokumendile (CEFR) vastavaid õppeprogramme.
Lisaks me kasutame kaasaegseid interaktiivseid meetodeid ja uue põlvkonna materjale.

Meie õpetajad

Oksana Suursaar

Keeleõpetuse koordinaator
Saksa, eesti keele õpetaja

“Aitan keele õppijal valida tema isiksusega sobiv strateegia, tehnika ja õppemeetod, mis võimaldab saavutada soovitud tulemust.

Olen veendunud, et keelt ei õpita ilma vaeva nägemata ja paari nädalaga. Õpib see kes õppida tahab.”

Alates  septembrist 1999 kuni juunini 2005 omandas kõrgharidust Tartu Ülikoolis magistriõppes saksa filoloogia erialal ja vene filoloogia kõrvalerialal. Aastal 2005 läbis Tartu Ülikooli õpetajakoolituse programmi täies mahus põhikooli ja gümnaasiumi õpetaja ametialal.

Omab seitsmeteistaastast kogemust saksa keele, eesti keele (võõrkeelena) ja vene keele (võõrkeelena) õpetamisel koolis II ja III kooliastmes ja täiskasvanute keeleõppe täiendkoolituste läbiviimisel.

Aastal 2014 läbis Maailmahariduse kursuse. Aastast 2022 PASCH-kooli õpetaja (“Koolid-tuleviku partnerid”).

Ingrid Lepp

Õpetaja
Inglise keele õpetaja

Olen aastaid inglise keelt õpetanud ja leidnud sobivad viisid ja vahendid nii algajatele kui edasijõudnutele.

Õpetan rõõmsalt ja järjekindlalt, arvestades õpilaste soove, isikupära ja eesmärke.

Minu kursusega saavutavad õpilased enesekindla väljendusoskuse, professionaalse soravuse ja kindluse grammatikas.

Olen lõpetanud TÜ, läbinud täienduskoolitusi ja MA programmi TLÜs.

icon About

Meile on tähtis pakkuda oma õppijatele kõrget kvaliteeti ning me väärtustame igat õppetundi

Ei leidnud sobivat kursust?

Kirjutage meile kontaktvormi kaudu ja edastage oma soov või küsimus.

Me vastame teile esimesel võimalusel ja püüame pakkuda teile teie soovidele ja vajadustele vastava õppevormi.